Bu bir kız arkadaşımla dışarı çıktığım zaman, hep vahşi bir vaktim var. Bu gece derin gırtlak denen deep throat bir şerit kulüpten çıktı. Bizi bahar tatili sırasında ziyaret eden kız brazzers arkadaşı beş arkadaşıyla tanıştıran barda bir adamla konuştum.
Kızlardan biri beni masanın altına sürtmeye amını sikmeye başladı. Bir süre sonra bana bir dakika bekleyip kırmızı elbiseli kadın izlememi söyledi. Onu dışarıda gördüğümde nereye park ettiğimi sordu. Ona o gece araba kullanmadığımı ve arabasına gitmem gerektiğini söyledim, ama araba da kullanmadı.
Beni kulübün yanındaki sokağa götürdü ve aleti ovmaya başladı. Onu orada becermemi istedi. Bir şerit kulübünün arkasındaki bir sokakta bir duvara karşı onu becermek üzereydim. Bitirince bir dakika önce sokaktan çıkmıştı.
Bilmediğim bir serseri orada uyuyordu, başını kaldırıp gülmeye başlamıştı bana “iyi iş çıkardı” dedi. Hiçbir şey söylemedim ve kendime düşünerek uzaklaştım, ne oldu şimdi? O zaman arkadaşım acele etmeye başlamıştı, oradan çıkmamız gerektiğini söylüyordu. Bir grup çocuğun hepsinin bir ranza bokunu sattığı birinin kıçını tekmelemek istediğini ortaya çıkarıyor. O adam değildi, ama sanırım birinin verdiği açıklamaya uydum. Bir sürü deli geceden biri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 Comment